PORADY i TUTORIALE | WINDOWS
Wpisany przez Nikodem Górak   

rozmiesc ikonyW jaki sposób rozmieścić ikony na pulpicie w systemie Windows XP

W tym artykule pokaże różne sposoby rozmieszczania ikon w Windows XP. Czyli jak rozmieścić ikony wg. nazwy, rozmiaru, modyfikacji. Jak zablokować ikony aby rozmieszczały się same automatycznie.

 

Więcej…
 
Wpisany przez Nikodem Górak   

zmiana wyglądu w windows7Jak dostosować wygląd i dźwięk w Windows 7 ?.

Czyli w jaki sposób poradzić sobie z Windows 7.

Jak ustawić swoje tło, zmienić dźwięki systemu. Jeśli wcześniej używałeś Windows XP i chciałbyś w prosty i szybki sposób dopasować wygląd nowego systemu Windows 7 ten artykuł jest dla Ciebie.

Po zainstalowaniu Windows 7 zobaczymy na ekranie pulpit oraz ikonę kosza na śmieci. Przypuśćmy, że chcemy zmienić tło oraz dodać ikony na pulpit takie jak mój komputer.

Więcej…
 
Wpisany przez Nikodem Górak   

instalcja xp z pendrive

Jak zainstalować Windows XP z pendrive-a

W tym artykule przedstawię jak przygotować instalacje Winodws XP z USB Pendriva.Jeśli mamy tzw. TochPad lub mini notebook w którym nie ma napędu optycznego oraz nie mamy stacji dokującej ten tutek nam się przyda.

Więcej…
 
Wpisany przez Nikodem Górak   

spolszczenie vistaSpolszczenie do Windows Vista.

Tutorial pokazujący jak zmienić język w systemie operacyjnym Windows Vista. W każdej z wersji czy to z dodatkiem SP1 czy też bez.

Jeśli kupiłeś notebooka (laptopa) lub inny sprzęt komputerowy z oryginalnym obcojęzycznym systemem operacyjnym Vista i chciałbyś aby Twoja Vista była po polsku ten artykuł jest dla Ciebie.

 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 3

Reklama


Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone www.Pajacyk.pl